Tak wygląda pierwszy smartfon z dziurą w ekranie. Ice Universe pokazał zdjęcie Galaxy A8s

Znane źródło przecieków Ice Universe, zaprezentowało zdjęcie szkła ochronnego modelu Samsung Galaxy A8s. To pierwszy smartfon z dziurą w ekranie.

Pamiętacie może jeszcze prezentowany niedawno prototyp ASUS Zenfone 6 z okrągłą dziurą w wyświetlaczu? Powątpiewaliście wówczas w komentarzach w prawdziwość tego zdjęcia, ale okazuje się, że taka może być przyszłość naszych urządzeń mobilnych. Już wkrótce pojawi się bowiem w sprzedaży pierwszy model z taką dziurą w ekranie, a będzie nim Samsung Galaxy A8s.

Jak pamiętamy, Samsung pokazał na niedawnej konferencji cztery nowe style notcha: Infinity-U, Infinity-V, Infinity-O oraz New Infinity. Szczególnie interesujący jest Infinity-O, gdyż w tej konstrukcji producent zastosował okrągłą dziurkę zlokalizowaną w lewej górnej części ekranu. Znajdzie się w nim jednak tylko obiektyw przedniej kamery, gdyż na więcej nie ma miejsca. Ten styl będzie wykorzystany w modelu Galaxy A8s i właśnie pokazano jak to będzie wyglądało. Ice Universe pokazał na swym Twitterze zdjęcie szkła ochronnego, które znajdzie się w tym modelu.

Pamiętajmy, że jest to tylko szkło, więc na razie trudno nam ocenić jak nowa konstrukcja będzie się prezentowała w gotowym urządzeniu. To możemy zrobić dopiero wówczas, gdy zobaczymy resztę telefonu, a nie został on jeszcze oficjalnie zaprezentowany.

Z przecieków wiemy jednak, że dostanie Snapdragona 660 z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Prawdopodobnie będzie też posiadał potrójną kamerę tylną.

Galaxy A8s

Źródło: Twitter.com

You may also like...