Galaxy Buds Live – znamy cenę i specyfikację słuchawek Samsunga

Samsung ujawnił nam cenę oraz specyfikację swych najnowszych słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds Live. Produkt będzie kosztował 190 euro.

Po tym jak Apple pokazało, że istnieje spory popyt na bezprzewodowe słuchawki, firmy wprowadzają do sprzedaży coraz więcej tego typu sprzętu. Najbardziej aktywny na tym polu wydaje się być Samsung, który przygotowuje kolejny produkt o nazwie Galaxy Buds Live.

Oficjalna prezentacja odbędzie się podczas zaplanowanej na 5 sierpnia imprezy Galaxy Unpacked, ale już teraz wiemy ile będą kosztowały. Nadchodzący sprzęt będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, a na jednym ładowaniu będą działały ponad 4,5 godziny. Natomiast dodatkowy akumulator wbudowany w etui, po zaledwie 3 minutach ładowania zapewni ponad 35 minut pracy. Niestety producent nie zdradził pojemności powerbanku znajdującego się w futerale.

Ładowanie słuchawek jest bardzo wygodne. Wystarczy tylko włożyć je do futerału, zaś proces uzupełniania baterii rozpocznie się automatycznie. Sam futerał można natomiast ładować na dwa sposoby. Pierwszy to szybkie ładowanie za pomocą USB-C, natomiast drugi to ładowanie bezprzewodowe kompatybilne ze standardem Qi.

Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live posiadają aktywną technologię redukcji hałasu, która skutecznie wytłumi dźwięki otoczenia pozwalając skupić się na muzyce. W każdej ze słuchawek znajdą się także panele dotykowe, służące do sterowania ich pracą. Przesunięcie palcem po obudowie pozwoli więc przełączyć utwór lub zmienić głośność. Puknięcie w obudowę umożliwi natomiast zatrzymanie lub wznowienie odtwarzania, zaś przytrzymanie włączy/wyłączy system redukcji hałasu.

W słuchawkach znajdą się 12 mm przetworniki, zestrojone przez specjalistów z firmy AKG. Będą również trzy mikrofony: dwa zewnętrzne i jeden zewnętrzny. Dzięki funkcji Always On Microfone, jeden z nich będzie ciągłe włączony, aby Bixby mógł słuchać wydawanych mu komend głosowych.

Galaxy Buds Live

Jeśli chodzi o cenę, to według przecieków w Europie Galaxy Buds Live będą kosztowały 190 euro, czyli w przeliczeniu niemal 840 zł.

Źródło

You may also like...