Zarezerwuj Galaxy Note 20 i otrzymaj 50 dolarów

Samsung rozpoczął przyjmowanie rezerwacji na przedsprzedaż najnowszego flagowca Galaxy Note 20. Chętni mogą je składać do 4 sierpnia. W zamian otrzymają prezent ze strony elektronicznego giganta, w postaci kuponu o wartości 50 dolarów na zakup sprzętu koreańskiej marki.

Już za parę dni odbędzie się impreza Galaxy Unpacked, na której Samsung pokaże swe najnowsze produkty. Największą uwagę przyciąga rzecz jasna flagowy model Galaxy Note 20, którego od razu po zakończeniu eventu będzie można zakupić w przedsprzedaży.

Samsung liczy na duże zainteresowanie swym sprzętem, dlatego wychodzi z nową ofertą do klientów, którzy chcieliby go mieć jak najszybciej. Każdy kto pragnie stać się posiadaczem nowego telefonu, może dokonać rezerwacji na przedsprzedaż produktu. W tym celu koncern uruchomił specjalną stronę internetową, na której do 4 sierpnia można zarezerwować sprzęt.

Jeśli się na to zdecydujemy, otrzymamy kupon o wartości 50 dolarów do wydania na produkty marki. Możemy go wykorzystać do zakupu takich gadżetów jak urządzenia noszone, tablety, komputery i wybrane akcesoria. Kupon jest ważny do dnia 27 listopada. Aby z niego skorzystać musimy jednak dokonać zakupu w internetowym sklepie producenta lub poprzez aplikację Shop Samsung.

Więcej informacji na temat powyższej promocji, znajdziecie na tej witrynie.

Galaxy Note 20

Źródło

You may also like...