Problemy z wyświetlaczem w OnePlus 3

Wprowadzony niedawno do sprzedaży OnePlus 3 wydaje się być aktualnie najlepszym smartfonem na rynku, ale on również nie jest pozbawiony wad. Najnowsze doniesienia mówią o problemach z wyświetlaczem, na którym pojawiają się dziwne, żółte smugi.

OnePlus 3 jest obecnie tak chętnie kupowanym smartfonem, że chińska firma nie nadąża z jego produkcją i na niektórych rynkach pojawia się z dużym opóźnieniem. Niestety pośpiech w wytwarzaniu urządzenia może niekorzystnie odbić się na jego jakości, a w tym wypadku na wyświetlaczu.OnePlus 3 posiada ekran o nazwie Optic OLED, będący wyświetlaczem w technologii OLED, dopasowanym do specyfikacji nowego smartfona, który jak zapewniał niedawno współzałożyciel firmy, daje rewelacyjny obraz. Może i jest on doskonałej jakości, ale problemy techniczne mogą nieco zepsuć ogólny odbiór tego sprzętu.

Niektórzy użytkownicy twierdzą bowiem, że na wyświetlaczach ich smartfonów pojawiają się dziwne, żółte smugi, które możecie obejrzeć na poniższym wideo. Jest to dość powszechnie spotykana przypadłość, która ma związek ze zbyt szybkim procesem produkcji, który sprawia, że klej łączący wyświetlacz nie ma czasu porządnie związać. Nie wiadomo czy w tym przypadku jest podobnie, ale jak widać na filmie, po wyłączeniu nocnego trybu, wyświetlacz wraca do normy.

Być może w tym wypadku mamy do czynienia z jakimś błędem oprogramowania, który zostanie zlikwidowany w kolejnej aktualizacji.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...