Samsung Galaxy Fold zaprezentowany na nieoficjalnym wideo

Na portalu YouTube możemy zobaczyć nowe wideo prezentujące możliwości składanego Samsunga Galaxy Fold. Film skupia się na możliwościach wyświetlacza telefonu.

Choć Samsung zaprezentował swój pierwszy składany smartfon na własnej imprezie, to w rzeczywistości niewiele można było zobaczyć. Galaxy Fold nie był bowiem bezpośrednio dostępny dla przedstawicieli mediów, więc nie dało się obejrzeć szczegółów jego konstrukcji. Smartfon pokazywał jedynie pracownik koncernu i można go było oglądać tylko z daleka.

Teraz jednak możemy znacznie lepiej obejrzeć nowy produkt koreańskiej marki. Na portalu YouTube opublikowano bowiem wideo przedstawiające możliwości ekranu nowego sprzęt. Wideo zarejestrowane w Wietnamie pokazuje nam bardziej szczegółowo, jak produkt przekształca się z tabletu w smartfon i odwrotnie.

Niestety nie da się nie zauważyć, że w trybie tabletu na środku ekranu znajduje się zauważalny pasek. Nie wygląda to najlepiej i wielu liczyło na to, że po rozłożeniu sprzętu wyświetlacz będzie wyglądał jak jeden duży panel. Tymczasem tak nie jest. Oczywiście nie możemy wykluczyć, że jest to tylko prototyp i w produkcyjnej wersji łączenie przestanie być widoczne.

Musimy jednak pamiętać, że składane ekrany to stosunkowo nowa technologia, której trwałość może być problemem. Samsung na szczęście już obiecał, że za darmo wymieni ekran w telefonie, jeśli pęknie podczas normalnego użytkowania. To bardzo dobra wiadomość dla przyszłych nabywców kosztującego 2000 dolarów urządzenia.

Galaxy Fold

Źródło: YouTube.com

You may also like...