Składany smartfon Samsunga również może mieć więcej aparatów

W sieci pojawiają się kolejne pogłoski dotyczące składanego smartfona Samsunga. Według nich, Galaxy Fold będzie miało nie podwójną, lecz aż potrójną kamerę.

Zauważyliście zapewne, że w ostatnim czasie Samsung zaczął zwiększać liczbę aparatów montowanych w swych smartfonach. Dotychczas firmie wystarczały jedynie podwójne kamery, lecz niektóre z najnowszych modeli mają ich już znacznie więcej. Koreański koncern nie chce w ten sposób pozostać w tyle za rywalami, którzy również oferują w swym sprzęcie więcej aparatów.

Więcej kamer będzie mieć również nadchodzący Galaxy Fold, czyli pierwszy składany smartfon tego producenta. Południowokoreańskie media twierdzą, że nachodzący sprzęt również otrzyma potrójną kamerę. Dziennikarze wprawdzie nie wdawali się w szczegóły, jednakże zasugerowali, że ich specyfikacja techniczna może być zbliżona do modelu Galaxy A7. To pierwszy smartfon Samsunga z potrójną kamerą. Wyposażono go w standardową soczewkę, ultra szerokokątną oraz sensor głębi, pozwalający wykonywać zdjęcia z efektem bokeh.

Co ciekawe źródło nie wspomina nic o przedniej kamerze. Konstrukcja telefonu wymusza co prawda obecność aparatów po obu jego stronach. Ale na razie nie wiemy w jaki sposób inżynierowie Samsunga zdecydują się tę kwestię rozwiązać. Wszystkie szczegóły techniczne nowego sprzętu powinniśmy poznać już niebawem. Samsung może bowiem zaprezentować go podczas targów CES 2019, które rozpoczną się za kilka dni. A jeśli nie to, na pewno pokaże go w Barcelonie, podczas Mobile World Congress 2019.

Galaxy Fold

Źródło: Etnews.com

You may also like...