Galaxy Fold przyłapany podczas publicznych testów

Już wkrótce do sprzedaży trafi Galaxy Fold, pierwszy na świecie składany smartfon Samsunga. Tymczasem urządzenie przyłapano podczas publicznych testów.

Być może już niebwem odbędzie się prezentacja od dawna wyczekiwanego smartfona Samsunga, który zrewolucjonizuje rynek urządzeń mobilnych. A jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze w tym roku będziemy go mogli kupić.

Samsung niedawno chwalił się, że zakończył już modyfikacje telefonu, po tym jak okazało się, że jego konstrukcja jest wadliwa. Obecnie prowadzone są testy, które mają dać pewność, że tym razem z telefonem jest wszystko w porządku. Testy prowadzone są zapewne w wielu miejscach na świecie, ale jak się okazuje, są to również testy publiczne. Jeden z nich udało się uwiecznić na zdjęciu w New Delhi.

Witryna Sammobile opublikowała zdjęcie, przedstawiające nowy sprzęt używany prawdopodobnie przez jednego z pracowników Samsunga. Na fotografii wykonanej w metrze niewiele jednak widać, gdyż jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Jest ona jednak dowodem na to, że premiera smartfona jest coraz bliżej. Poza tym testy prowadzone w Indiach mogą sugerować, że składany smartfon trafi na więcej rynków niż początkowo zakładano.

Na razie musimy jednak poczekać na oficjalną prezentację urządzenia, by dowiedzieć się jakie funkcje nam zaoferuje oraz ile będzie kosztował.

Galaxy Fold

Źródło: Sammobile.com

You may also like...