GALAXY Gifts – najlepsze aplikacje dla Samsung GALAXY S5

Firma Samsung Electronics przedstawiła pakiet aplikacji i mobilnych usług GALAXY Gifts, który otrzymają klienci wraz z zakupem najnowszej wersji sztandarowego smartfona producenta – GALAXY S5. W skład darmowego pakietu wejdą m. in. aplikacje fitness, dostęp do serwisów informacyjnych, a także… sześć miesięcy darmowej muzyki w serwisie Deezer.

GALAXY S5 to reprezentant piątej generacji urządzeń z serii GALAXY S – smartfon zaprojektowany z myślą o spełnieniu najważniejszych oczekiwań konsumentów. Urządzenie oferuje użytkownikom subtelną elegancję oraz komfort innowacyjnych i niezastąpionych funkcji, które mogą wzbogacić życie. Posiadacze S5, poza podstawowymi, nowoczesnymi narzędziami GALAXY Essential, m. in. wspierającymi dobrą kondycję (np. S Health 3.0) otrzymają w prezencie pakiet najlepszych aplikacji m. in. fitness, informacyjnych oraz dostęp do serwisu Deezer Premium +. Dzięki nim przygoda ze smartfonem będzie jeszcze bogatsza i ciekawsza.

Lista aplikacji wchodzących w skład pakietu GALAXY Gifts, z określeniem dostępności:

• Wiadomości:

E-kiosk – dostęp do elektronicznych wydań magazynów Bloomberg i Parkiet (3 miesiące za darmo + zniżka na kolejne 3 miesiące za 19.90 PLN)
Wall Street Journal – aplikacja wyświetlająca treści redagowane przez Wall Street Journal (darmowy 6-miesięczny abonament)
Bloomberg Businessweek+ – aplikacja wyświetlająca treści redagowane przez Bloomberg Businessweek+ (1 rok darmowego abonamentu)
Newsweek – bieżące wiadomości z kraju i ze świata, opinie i komentarze (prenumerata do końca 2014 roku)
Rzeczpospolita – najnowsze wiadomości polityczne, gospodarcze i kulturalne (3 miesiące za darmo + zniżka na kolejne 3 miesiące za 19,90 PLN)
• Muzyka:

Deezer Premium + – bezpłatny dostęp przez sześć miesięcy do zasobów serwisu muzycznego
• Sport:

RunKeeper – aplikacja umożliwiająca śledzenie swoich sportowych osiągnięć (1 rok darmowej usługi premium)
Endemodo – aplikacja idealna do biegania, jazdy na rowerze, chodzenia i innych dyscyplin (darmowy 12-miesięczny dostęp do Endomondo Konto Premium)
Skimble – zestaw ćwiczeń fizycznych (6 miesięcy darmowej usługi premium)
MyMapRun/MyMapRide – aplikacja umożliwiająca śledzenie sportowych osiągnięć (6 miesięcy darmowej usługi premium)
Lark – aplikacja dla ceniących zdrowy tryb życia (1 rok darmowej usługi premium)
• Rozrywka:

Cut the Rope – gra zręcznościowa (kredyty o wartości 10 USD)
• Finanse:

PayPal – serwis umożliwiający dokonywanie płatności online; skaner odcisków palców zintegrowany z aplikacją (skaner odcisków palców + zniżki o wartości 50 USD)
SkyCash – portfel w telefonie – uniwersalny system natychmiastowych płatności przez komórkę (doładowanie w wysokości 50 PLN)
• Chmura:

Box – aplikacja pozwala na proste i bezpiecznie korzystanie z plików online (darmowe 50 GB przez sześć miesięcy, wartość 60 USD)
Dropbox – aplikacja pozwala na proste i bezpiecznie przechowywanie plików w chmurze (50 GB przez 2 lata, wartość 100 USD)
Bitcasa – aplikacja pozwalająca na proste i bezpiecznie korzystanie z plików online (1 TB przestrzeni na dyskach przez trzy miesiące)
• Aplikacje asystenckie:

LinkedIn – aplikacja społecznościowo – informacyjna (darmowe konto LinkedIn Premium przez 3 miesiące)
Blurb – wirtualne portfolio i fotoksiążka (darmowy kupon o wartości 5 USD)
EasilyDo Pro – osobisty asystent (darmowy dostęp do EasilyDo Pro przez 6 miesięcy)
Evernote – aplikacja umożliwia przechowywanie dowolnych notatek oraz tworzenie nowych dokumentów (darmowy abonament przez okres 3-12 miesięcy (zależnie od kraju)
Flik Dat – aplikacja umożliwiająca łatwe i szybkie tworzenie i udostępnianie kontaktów (możliwość bezpłatnego ściągnięcia)
Model GALAXY S5 zaprojektowano z myślą o dostarczeniu konsumentom najbardziej zaawansowanego narzędzia, wspierającego ich w codziennym życiu. Najnowsze przykłady partnerskiej współpracy z dostawcami usług mobilnych i aplikacji wpisującą się w ideę S5. Wszystkie aplikacje zostały dobrane specjalnie dla nowoczesnych osób prowadzących aktywny tryb życia – powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile w Samsung Electronics.

Wyżej wymienione usługi mogą nie być dostępne we wszystkich regionach, a ich funkcje mogą się różnić w zależności od regionu. Ponadto usługodawcy mają prawo do zmiany nazwy i/lub wartości aplikacji w dowolnym momencie. Możliwe są określone ograniczenia.

Źródło: Samsung.pl

You may also like...