Galaxy Home Mini rywalem dla Amazon Echo Dot

Podczas Unpacked 2020, Samsung zaprezentuje nową wersję inteligentnego głośnika Galaxy Home. Model Galaxy Home Mini jest mniejszy i poręczniejszy.

Rynek inteligentnych głośników rozwija się w coraz szybszym tempie i pojawia się na nim coraz więcej firm oferujących własne produkty. W zeszłym roku zaistniał na nim również Samsung, który wprowadził do sprzedaży model Galaxy Home. Teraz koreańska marka przygotowała mniejszy jego wariant, którego zamierza pokazać podczas imprezy Unpacked 2020.

Galaxy Home Mini jest kieszonkową wersją głośnika i oferuje wiele użytecznych funkcji. Posiada m.in., nadajnik podczerwieni, umożliwiający zdalne sterowanie starszym sprzętem, którego nie podepniemy do internetu. Głośnik staje się wówczas przekaźnikiem, przesyłając sygnał do klimatyzacji, telewizora, odtwarzacza DVD oraz innego sprzętu. Oczywiście sterowanie możliwe jest tylko wtedy, jeśli oba urządzenia ustawione są w linii prostej.

Galaxy Home Mini

Produkt ma naturalnie także głosowego asystenta Bixby, posiada też funkcje sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, natomiast zainstalowany głośnik pochodzi od AKG.

Galaxy Home Mini

Galaxy Home Mini może być ciekawą alternatywą dla Google Home czy Amazon Echo, gdy tylko pojawi się w sprzedaży. Produkt będzie miał swą premierę 12 lutego i w przeliczeniu kosztuje 83 dolary. Na razie jednak ma być oferowany tylko w Korei Południowej i nie wiemy kiedy trafi na zachodnie rynki. Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już za kilka dni.

Źródło

You may also like...