Galaxy J2 Pro dostał majową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung mile zaskoczył użytkowników budżetowego modelu Galaxy J2 Pro, udostępniając mu majową poprawkę bezpieczeństwa. Jej dystrybucję rozpoczęto od Bangladeszu, więc do innych państw trafi zapewne dopiero za kilka tygodni.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Samsung znacznie zwiększył tempo udostępniania nowych wersji aktualizacji systemowych oraz poprawek bezpieczeństwa. Nie zaniedbuje przy tym także posiadaczy budżetowych modeli, czego przykładem jest majowa poprawka dla Galaxy J2 Pro.

Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się najpierw od Bangladeszu, więc użytkownicy tego smartfona z innych rynków, będą musieli nieco poczekać na swoją kolej. Co ciekawe jest to kolejny już przypadek, gdy Samsung udostępnił comiesięczną poprawkę zanim jeszcze oficjalnie ją zapowiedziano.

Aktualizacja zawiera najnowsze poprawki bezpieczeństwa, chroniące smartfon przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Nie wiadomo jednak dokładnie ile ich jest, gdyż jak wspomniałem, Google oraz Samsung jeszcze oficjalnie nie zapowiedziały tej poprawki.

Galaxy J2 Pro

Źródło: Sammobile.com

You may also like...