Geekbench zdradza specyfikację Samsunga Galaxy M31

Geekbench przetestował już najnowszego Samsunga Galaxy M31. Z dostarczonych przez benchmark informacji wynika, że sprzęt będzie miał na pokładzie Exynoxa 9611.

W marcu tego roku Samsung wprowadził do sprzedaży model Galaxy M31, zaliczany do średniego segmentu. Sprzęt oferuje całkiem niezłe wyposażenie jak na tak tanie urządzenie, gdyż posiada 6,4″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Jego sercem jest natomiast Exynox 7904 wspierany przez 3/4/6 GB RAM oraz 32/64/128 GB pamięci flash. Do dyspozycji użytkownika jest także potrójny aparat tylny oraz bateria o pojemności aż 5000 mAh.

Wspomniany model wzbudza całkiem spore zainteresowanie, więc koreański koncern już pracuje nad jego następcą. Smartfon trafił do bazy danych benchmarka Geekbench, który zdradził nam nieco szczegółów dotyczących jego specyfikacji technicznej. Galaxy M31 nosi oznaczenie modelowe SM-M315F, a w teście jednego i wielu rdzeni uzyskał odpowiednio 348 i 1214 punktów.

Benchmark zdradza również, że pod maską telefonu pracuje Exynos 9611 SoC wraz z 6 GB RAM, natomiast systemem operacyjnym jest Android 10. Geekbench nie podaje wprawdzie reszty specyfikacji, lecz dzięki innym źródłom wiemy o potrójnym aparacie głównym. Będzie składał się z 48 MP głównego sensora, 12 MP soczewki szerokokątnej, a także 5 MP sensora głębi. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, będzie to oznaczało znacznie lepszą jakość zdjęć w porównaniu do poprzednika.

Nowy model nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Można jednak oczekiwać, że pojawi się w sklepach na początku przyszłego roku.

Galaxy M31

Źródło

You may also like...