Samsung potwierdził oficjalną datę premiery Galaxy Note 10

Samsung ujawnił właśnie oficjalną datę premiery nowego flagowca Galaxy Note 10. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami będzie to 7 sierpnia, a więc pozostał nieco ponad miesiąc.

Już od pewnego czasu mówiło się, że Samsung przygotowuje się do premiery najnowszego modelu smartfona z rodziny Galaxy Note. Pojawiające się w sieci nieoficjalne przecieki sugerowały, że będzie to 7 sierpnia. Okazało się, że jest to prawdziwa data, którą koreański producent właśnie potwierdził.

Firma zaczęła rozsyłać zaproszenia na imprezę Galaxy Unpacked, która 7 sierpnia odbędzie się w Nowym Jorku. Producent wprawdzie nie ujawnił dokładnie co zamierza na niej pokazać. Opublikował jednak wideo, prezentujące rysik S Pen oraz pojedynczą kamerę, co wskazuje, że gwiazdą prezentacji będzie Galaxy Note 10.

Pojedyncza kamera sugeruje, że kamera do selfie będzie w nowym modelu pojedyncza. Kilka dni temu mieliśmy już okazję ją zobaczyć, na pierwszych zdjęciach Galaxy Note 10. Widać było wówczas na nich okrągły otwór, umieszczony w centralnej części wyświetlacza.

Dodam, że Galaxy Note 10 pojawi się w trzech różnych wersjach. Poza standardową, do sklepów trafi jeszcze wariant Note10+, a także wersja wyposażona w modem 5G. Wzornictwo wszystkich wariantów będzie bardzo zbliżone, nie licząc oczywiście większego wyświetlacza.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 22.00 czasu polskiego i będzie ją można zobaczyć na żywo na wielu kanałach.

Galaxy Note 10

Źródło: Samsung.com

You may also like...