Galaxy Note10+ dla fanów Gwiezdnych Wojen

Z okazji zbliżającej się premiery filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie”, Samsung przygotował specjalną wersję modelu Galaxy Note 10+. Wyceniono ją na 1300 dolarów i będzie dostępna tylko na wybranych rynkach.

20 grudnia odbędzie się oficjalna premiera filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie”. Z tej okazji koncern Samsung, przygotował dla fanów tego uniwersum specjalną edycję flagowego modelu Galaxy Note 10+.

Pod względem specyfikacji, nowy produkt nie różni się absolutnie niczym od standardowego modelu. Nadal posiada więc 6,8″ wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 1440 x 3040 pikseli, umieszczony w wodoszczelnej obudowie. Jego sercem jest Exynos 9825 z 12 GB RAM oraz 256 lub 512 GB pamięci flash. Dysponuje również poczwórnym aparatem z matrycami 12+12+16 MP oraz 10 MP przednią kamerą nagrywającą w 4K.

Galaxy Note 10+

Smartfon całkowicie różni się natomiast wyglądem. Jego plecki są czarne i ozdobione logiem Gwiezdnych Wojen. Ciemny kolor przełamują jednak czerwone akcenty, w postaci obwódki wokół tylnego aparatu oraz przycisków. Czarno-czerwony jest również rysik S-Pen służący do obsługi telefonu.

Galaxy Note 10+

Sprzęt dostarczany jest w specjalnym opakowaniu, w którym oprócz telefonu są słuchawki Galaxy Bud oraz kolekcjonerska odznaka. Dodatkowo w pamięci smartfona znajdują się tematyczne tapety, ikony, dźwięki oraz animacje.

Specjalna wersja Galaxy Note 10+ będzie dostępna tylko na kilku wybranych rynkach. Dostaniemy go m.in., w Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Rosji. Na amerykańskim rynku smartfon wyceniono na 1299,99 dolarów. Sprzedaż rozpocznie się już od 13 grudnia m.in., na oficjalnej stronie Samsunga.

Źródło

You may also like...