Google Pixel Watch może mieć 300 mAh baterię; jej ładowanie zajmie 2 godziny

Najnowsze przecieki zdradzają pojemność baterii smartwatcha Google Pixel Watch. Wyniesie ona 300 mAh, natomiast jej naładowanie zajmie około dwóch godzin.

Google od jakiegoś czasu przygotowuje swój pierwszy smartwatch Google Pixel Watch. Urządzenie nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, więc nie znamy jego parametrów technicznych. Możemy jednak zapoznać się z nimi dzięki źródłom przecieku, a najnowsze doniesienia dotyczą baterii, którą otrzyma nowy smartwatch.

Według niepotwierdzonych informacji, zegarek we wszystkich trzech wariantach będzie miał akumulator o pojemności 300 mAh, co według producenta powinno wystarczyć na cały dzień użytkowania. Niestety nie wiemy w jakich warunkach użytkowania uda się uzyskać ten dzień pracy. Czy chodzi o dzień działania z wykorzystaniem wszystkich funkcji, czy też tylko części z nich. Nie wiadomo również, czy informacja dotyczy tylko dnia, czy też chodzi o całą dobę. Na sprecyzowanie tych informacji będziemy musieli trochę poczekać.

300 mAh to nie jest jednak szczególnie duża bateria, gdyż konkurencja potrafi oferować większe wersje. Na przykład Galaxy Watch 4, dostępny w tych sklepach, dysponuje akumulatorem o pojemności 361 mAh, a więc odrobinę większym. Z kolei Apple Watch Series 7 dysponuje 309 mAh akumulatorem, który wystarcza mu na nieco ponad dzień działania. Znacznie większą baterię dostaniemy natomiast w Galaxy Watch 5 Pro, do którego Samsung chce zamontować model o pojemności aż 572 mAh.

Czas pracy to jedno, jednak kluczowe jest również to, ile czasu zajmie nam naładowanie baterii. W przypadku Google Pixel Watch nie będzie już tak różowo, gdyż ponoć potrwa to 1 godzinę i 50 minut. A to już bardzo długo, gdyż wspomnianemu Apple Watch Series 7 zajmuje to 1 godzinę i 15 minut.

Google Pixel Watch

Źródło

You may also like...