Znamy europejską cenę Galaxy Note 10. Dużego zaskoczenia nie ma

Według najnowszych doniesień, za Galaxy Note 10 zapłacimy w Europie 999 euro. Tyle będzie kosztował wariant wyposażony w 256 GB pamięci użytkowej.

Wielu zapewne już odlicza dni pozostałe do premiery najnowszego flagowca Samsunga. Producent jeszcze nie podał oficjalnych cen Galaxy Note 10, ale dzięki najnowszym przeciekom udało się nam ją poznać.

Ostatnie przecieki opublikowane przez witrynę Winfuture sugerują, że cena nowego sprzętu na rynkach europejskich będzie się rozpoczynała od 999 euro. Tyle przyjdzie nam zapłacić za podstawową wersję wyposażoną w 256 GB pamięci użytkowej. Taka cena będzie obwiązywała w większości państw Starego Kontynentu. Musimy jednak mieć na uwadze to, że w poszczególnych krajach może się niewiele różnić ze względu na lokalne podatki.

Dodam, że podstawowy model Galaxy Note 10+, również zaoferuje swym przyszłym nabywcom 256 GB pamięci flash. Jeśli więc ktoś uzna, że potrzebuje jej dużo więcej, będzie mógł kupić wersje z 512 GB oraz 1 TB. Ten ostatni wariant na pewno będzie bardzo drogi, ale można założyć, że część osób się na niego zdecyduje. 1 TB pamięci użytkowej z pewnością znacznie ułatwi przechowywanie wielu zdjęć oraz filmów wysokiej rozdzielczości.

Cena podstawowej wersji tego modelu, będzie prawdopodobnie zaczynała się od 1149 euro. Za wersję 5G zapłacimy nieco więcej, choć nie wiemy jeszcze jak duża będzie to różnica.

Galaxy Note 10

Źródło: Winfuture.de

You may also like...