LeapFrog Epic: 7-calowy tablet dla dziecka

Za kilka dni znowu zacznie się nauka w szkole i trzeba będzie kupić dzieciom książki oraz inny sprzęt potrzebny do nauki. Dla najmłodszych firma Leapforg, przygotowała więc nowy tablet, który będzie ich edukował poprzez zabawę.

Urządzenie nazywa się LeapFrog Epic i zostało zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Tablet posiada 7-calowy ekran LCD z wielodotykiem, przednią i tylną kamerę, 16 GB pamięci na aplikacje, a także system Android 4.4 KitKat. Natomiast wbudowana bateria zapewni do sześciu godzin działania na jednym ładowaniu. Pamięć tabletu wypełniona została szeroką gamą aplikacji edukacyjnych oraz rozrywkowych, jak również ebooków. Programy zostały tak dobrane, by rozwijać u dzieci kreatywność, uczyć podstaw matematyki itp. Znajdziemy tam również programy wykorzystujące specjalną technologię Just for Me zwiększającą efektywność nauki, poprzez wspomaganie procesu zapamiętywania.

LeapFrog Epic do sprzedaży trafi już we wrześniu i kosztować ma 139,99 dolarów. Będzie go można kupić na stronie producenta. Tablet przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Jeśli natomiast poszukujecie czegoś tańszego i z polskim serwisem, który może służyć także jako sprzęt dla osoby dorosłej, to polecam Clempad 60020, tablet firmy Clementoni. Dostaniecie go za 407,50 zł.

Źródło: Leapfrog.com

You may also like...