Lenovo Smart Frame: nowoczesna sztuka w naszym mieszkaniu

Chińska firma Lenono przybyła do Las Vegas z kilkoma nowymi produktami. Jednym z nich jest cyfrowa ramka Smart Frame, zaś kolejnym tablet o nazwie Smart Tab M10.

Smart Frame jak sama nazwa sugeruje, jest cyfrową ramką, jednak ma nieco inny format niż typowe ramki dostępne w sklepach. Różni się od nich rozmiarem, gdyż posiada 21,5″ wyświetlacz Full HD z powłoką chroniącą przed odbijaniem się w niej światła. Nie postawimy jej więc na biurku, lecz zawiesimy na ścianie, a dzięki odpowiedniemu wzornictwu, ramka z wyglądu przypomina standardowy obraz.

Smart Frame

Produkt działa na Androidzie 10, bazującym na projekcie Android Open Source Project. Nie jest to pełny Android, czyli nie znajdziemy w nim usług Google, tak jak w typowym smartfonie lub tablecie. Możemy jednak dodawać zdjęcia bezpośrednio z aplikacji zainstalowanej na naszym smartfonie. Możliwe jest też wybieranie do wyświetlania obrazów pochodzących z nadzorowanej biblioteki oferowanej przez producenta.

Taki gadżet spodoba się wszystkim, którzy lubią ozdabiać swe mieszkania obrazami. Dzięki produktowi Lenovo, będą mogli łatwo je zmieniać, gdy już się znudzą.

Kolejnym produktem jest Smart Tab M10 wyposażony w wyświetlacz oraz Google Assistant. Urządzenie posiada 10,3″ ekran Full HD, także dwa głośniki z systemem Dolby Atmos. Umieszczony jest natomiast w specjalnej stacji dokującej zmieniającej go w inteligentny głośnik.

Smart Frame

Smart Frame w sprzedaży pojawi się już od sierpnia i będzie kosztował 399 dolarów. Smart Tab M10 będzie miał premierę nieco wcześniej, gdyż do sklepów trafi w kwietniu w cenie 190 dolarów.

Źródło

You may also like...