Przecieki zdradzają kluczowe cechy Galaxy Note 10 Lite

Kolejne przecieki ujawniają cechy Galaxy Note 10 Lite. Na pokazanych właśnie grafikach możemy zobaczyć kwadratowy moduł tylnego aparatu i dziurę pod przednią kamerę.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Samsung szykuje nam okrojoną wersję nowego flagowca z serii Note. Produkt będzie nosił nazwę Galaxy Note 10 Lite i pod względem wzornictwa bardzo przypomina model Galaxy A91, dzieląc z nim kilka wspólnych elementów. Są to m.in., spłaszczony ekran, dziura pod przednią kamerę oraz kwadratowy moduł tylnego aparatu.

OnLeaks, wspólnie z witryną 91mobiles ujawnił teraz kilka dodatkowych szczegółów technicznych dotyczących nowego sprzętu. Zaprezentował m.in., jego najnowsze grafiki, co pozwala nam przyjrzeć się nieco jego wyglądowi. Jak już wcześniej informowałem, produkt będzie miał wyświetlacz o przekątnej pomiędzy 6,5-6,7″, zaś wymiary obudowy wyniosą 163.9 x 76 x 8.6 mm. Za sprawne działanie telefonu będzie natomiast odpowiadał Android 10 wraz z aktualizacją One UI 2.0.

Galaxy Note 10 Lite

Sercem modelu będzie procesor Exynos 9810, współpracujący z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Na pleckach możemy zauważyć kwadratowy moduł tylnego aparatu, w którym znajdzie się nieokreślona na razie liczba sensorów. Na grafikach nie widać natomiast czytnika odcisków, co mogłoby sugerować iż producent zintegruje go z wyświetlaczem. Widzimy za to stację dokującą do rysika S Pen, a także gniazdo słuchawkowe, co jest dużym zaskoczeniem w przypadku Samsunga.

Galaxy Note 10 Lite

Oczywiście pamiętajmy, że powyższe informacje nie są oficjalne, więc ostateczna specyfikacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Źródło

You may also like...