Wyze Lock zabezpieczy nasz dom w nowoczesny sposób

Wyze wprowadza do sprzedaży nowy model elektronicznego zamka Wyze Lock. Produkt ma wbudowane sensory i zdalne sterowanie, umożliwiające otwarcie drzwi naszego mieszkania.

Standardowe zamki zaczynają powoli wychodzić z mody, zastępowane elektronicznymi wersjami. Zaletą takich rozwiązań jest z pewnością lepsze zabezpieczenie przed złodziejami. Brak fizycznego zamka sprawia, że włamywacz nie będzie w stanie otworzyć go wytrychem jak w przypadku standardowych wersji.

Dużym atutem jest też zapewniana przez taki sprzęt wygoda obsługi. Nie musimy nosić ze sobą ciężkich i brzęczących kluczy, które łatwo zgubić. Zamek można bowiem otworzyć smartfonem, odciskiem palca lub kodem. Możemy także udostępniać czasowe klucze naszym przyjaciołom lub rodzinie oraz zdalnie sprawdzić status zamka.

Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest Wyze Lock, który właśnie wszedł do sprzedaży. Jest to bardzo prosty w obsłudze i tani zamek, oferujący funkcjonalność na przyzwoitym poziomie. Nowy model współpracuje z firmową aplikacją, z którą komunikuje się za pomocą WiFi. Użytkownik może dzięki temu sprawdzić jego status, zamknąć lub otworzyć go zdalnie, a także oferować dostęp innym osobom. Zyskuje też dostęp do pełnej historii zamka, co pozwala np., sprawdzić, czy pod jego nieobecność, dzieci nie wychodziły z domu.

Wyze Lock

Od przyszłego roku zamek będzie też współpracował z Google Assistant oraz Amazon Alexą. To znacznie podniesie komfort obsługi sprzętu, umożliwiając sterowanie nim za pomocą głosu. Również w przyszłym roku pojawi się bezprzewodowa klawiatura, która można będzie zamontować na zewnątrz mieszkania. Posłuży do manualnego wpisywania kodu dostępu.

Wyze Lock

Wyze Lock na rynku amerykańskim dostępny jest w cenie 89,99 dolarów.

Źródło

You may also like...