Galaxy Note 10 otrzymał lipcową poprawkę bezpieczeństwa

Seria Galaxy Note 10 otrzymała właśnie lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Zbiorczy pakiet łatek dostępny jest na wielu rynkach, w tym także w Polsce.

Samsung rozpoczął dystrybucję lipcowego pakietu bezpieczeństwa dla swych smartfonów i właśnie udostępnił ją rodzinie Galaxy Note 10. Poprawkę można pobrać w Afryce, Europie, a także Azji.

Aktualizację udostępniono w dwóch wersjach, mianowicie N97xFXXS7FUF5 dla modeli 4G oraz N97xBXXS7FUF5 dla urządzeń 5G. Jak zwykle pakiet zawiera kilkanaście poprawek dla Androida oraz szereg łatek przygotowanych przez producenta urządzeń. Wśród nich znajdziemy m.in., poprawkę dla buga związanego z systemem Android Auto. Nie zapomniano też o łatkach poprawiających stabilność działania sprzętu.

Pakiet można pobrać w wielu krajach naszego globu, a dobrą wiadomością jest to, że udostępniono go również w Polsce. Jeśli więc posiadacie Galaxy Note 10 lub Note 10+, to możecie już instalować go na swym sprzęcie.

Warto pamiętać, że jeśli nie dostaliście powiadomienia o pojawieniu się aktualizacji, to można ją ręcznie pobrać w ustawieniach telefonu. Należy także liczyć się z tym, że poprawka trochę waży, więc lepiej pobierać ją poprzez WiFi, by nie zużywać internetowego pakietu.

Galaxy Note 10

Źródło

You may also like...