Przenośny wentylator receptą na panujące upały

USB Clip Fan to urządzenie, które ulży nam nieco podczas panujących obecnie upałów. Jest to przenośny wentylator, wyposażony w przydatny klips.

Gdy za oknem mamy niemal 30 stopni Celsjusza, praca w takich warunkach staje się bardzo ciężka. Pół biedy jeśli pracujemy w budynku, gdzie często jest klimatyzacja. Gorzej, gdy musimy wykonać jakieś zadanie na świeżym powietrzu. Wówczas przyda się nam USB Clip Fan.

Jest to niewielki, przenośny wentylator, wyposażony w klips dzięki któremu podczepimy go do dowolnego przedmiotu. Klips służy także jako podstawka, zaś ruchomy moduł wentylatora pozwala skierować strumień powietrza w pożądanym kierunku. Wbudowany wiatrak ma 3 tryby prędkości i maksymalnie może rozpędzić się do 2600 obr./min., co zapewnia całkiem silny strumień powietrza. Ma także zintegrowany timer, pozwalający ustalić czas pracy wiatraka, zaś zdejmowana osłona ułatwia czyszczenie łopatek.

Przenośny wentylator zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 5200 mAh, który wystarczy na od 5,5 do aż 48 godzin pracy, w zależności od wybranego trybu. Pełne jego naładowanie zajmuje około 7 godzin i odbywa się za pomocą portu USB.

Produkt oferowany jest w cenie 27 dolarów, więc nie jest tani. Jego funkcjonalność jest jednak dużym atutem, więc jeśli pracujemy poza domem, wówczas zakup tego gadżetu może być bardzo opłacalny.

przenośny wentylator

przenośny wentylator

Źródło: Amazon.com

You may also like...