Nowy teaser Galaxy Note 7 sugeruje zakrzywiony ekran

Wprawdzie oficjalną premierę Samsunga Galaxy Note 7 zapowiedziano na początek sierpnia, to w sieci wciąż pojawiają się szczegóły techniczne nowego smatfona. Najnowszy teaser sugeruje zakrzywione krawędzie ekranu.

Już tylko kilka tygodni pozostało do oficjalnej premiery Galaxy Note 7, najnowszego phableta Samsunga, który zostanie zaprezentowany na początku sierpnia i wówczas poznamy wszystkie jego szczegóły techniczne.Producent cały czas umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie nowym urządzeniem i w sieci pojawił się właśnie teaser sugerujący, że zostanie ono wyposażone w zakrzywiony wyświetlacz. Na poniższym obrazku widać jak S-Pen dotyka krawędzi wyświetlacza, zaś pod spodem znajduje się napis “pisanie po krawędzi jest czym wspaniałym”.

Screen pasuje do wcześniejszych plotek sugerujących nowe wzornictwo urządzenia, które będzie mieć zakrzywione krawędzie z przodu i z tyłu oraz zakrzywiony ekran. Klienci lubią taki typ wyświetlaczy o czym świadczy fakt, że inni producenci również planują smartfony z takimi ekranami. Samsung nie może więc pozostawić swego flagowego produktu ze standardowym wyświetlaczem.

Z tego co na razie wiemy o Samsungu Galaxy Note 7 wynika, że urządzenie otrzyma 5,8″ zakrzwyiony wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 14540 pikseli, procesor Snapdragon 823 SoC z jednostką graficzną Adreno 530, 6 GB pamięci LPDD4 RAM, a także baterię 4000 mAh oraz złącze USB-C. Jego obudowa posiadać ma certyfikat IP68 oznaczający odporność na pył i wodę.

Pojawią się też dwie kamery: 12 Mpix z tyłu oraz 5 Mpix z przodu, jak również funkcja Always od Display znana z Galaxy S7, która przez cały czas wyświetla na ekranie wybrane informacje.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...