Samsung pracuje nad Veyronem

Koreański gigant ogłosił właśnie, że pracuje nad nowym produktem o roboczej nazwie Veyron. Nie ma to jednak nic wspólnego z jednym z najszybszych samochodów świata, lecz z telefonem komórkowym z klapką, któremu nadano taką właśnie roboczą nazwę.

Mimo, że świat opanowały już smartfony, to Samsung wciąż nie przestaje produkować telefonów z klapką, które oferowane są głównie na rynek chiński, gdyż nadal cieszą się tam ogromnym zainteresowaniem.Koreański gigant ogłosił, że pracuje nad kolejnym takim urządzeniem o roboczej nazwie Veyron, które będzie następcą modelu SM-W2017 stworzonym wyłącznie dla chińskich klientów. Mimo, że jest to telefon z klapką, to urządzenie nie ma nic wspólnego ze sprzętem sprzed kilkunastu lat, zaś jego parametry techniczne nie odbiegają od topowych smartfonów. Wyposażony zostanie w dwa wyświetlacze 3,9″ Super AMOLED (jeden na zewnątrz obudowy, drugi wewnątrz), mocny procesor Exynos 8890, a także 12 Mpix kamerę tylną oraz 5 Mpix przednią.

Obudowa tego modelu jest szklano-metalowa, tak jak w Galaxy S7, lecz nie wiadomo czy będzie tak samo odporna na wodę i pył.

Cena i data premiery sprzętu nie są jeszcze znane, ale i tak będzie go można kupić tylko w Chinach.

Źródło: sammobile.comYou may also like...