Prostota i funkcjonalność w klawiaturze od Tt eSPORTS

Klawiatury dla graczy zwykle przeładowane są dodatkowymi przyciskami, z których większość z nas zapewne nigdy nawet nie korzysta. Zajmują więc sporo miejsca i przez to są znacznie droższe.

Firma Tt eSPORTS, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, w swym najnowszym produkcie postawiła więc na maksymalną prostotę oraz funkcjonalność. Jej mechaniczna klawiatura POSEIDON Z Illuminated, pozbawiona została zbędnych przycisków, przez co wygląda jak zwykły sprzęt biurowy.

Niech Was jednak nie zmyli jej prosty wygląd, to wciąż świetny sprzęt dla graczy wyposażony w przyciski multmedialne, możliwość wyłączenia klawisza Windows, oraz błękitne podświetlenie. Przyciski natomiast działają w oparciu o certyfikowane przełączniki w wersji brązowej lub niebieskiej, dzięki czemu sprzęt jest nie tylko bardzo precyzyjny, lecz także ekstremalnie wytrzymały.

Postawienie na prostotę ma jeszcze jedną zaletę. Jest nią mianowicie cena, gdyż POSEIDON Z Illuminated kosztuje zaledwie 80 dolarów, co jak na klawiaturę mechaniczną z najwyższej półki, jest kwotą bardzo przystępną.


Źródło: Ttesports.com

You may also like...