CM Storm w limitowanej edycji MECH

Cooler Master niedawno wprowadził do sprzedaży aluminiowe wersje popularnych mechanicznych klawiatur należących do rodziny CM Storm, a teraz proponuje nam jej specjalną, limitowaną edycję o nazwie MECH.

Klawiatura dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy, od strony technicznej nie różni się absolutnie niczym od standardowej wersji. Różnice zauważalne są natomiast we wzornictwie, gdyż wspólnie z drużynami eSportu przygotowano sześć spersonalizowanych wariantów, oferowanych w cenie 199 Euro. Każdy posiada zupełnie inne motywy graficzne wymalowane na obudowie.

MECH to sprzęt najwyższej klasy, wyposażony w potężny procesor ARM pomagający w pełni wykorzystać jej możliwości, zapewniający m.in. błyskawiczną reakcję na wciskane klawisze wraz z możliwością jednoczesnego naciśnięcia 64 przycisków bez zablokowania klawiszy, sprzętowe nagrywanie oraz odtwarzanie makr (w pamięci można przechowywać ich aż 75), a także całych indywidualnie zaprogramowanych profili użytkownika.

Klawiatura podłączana jest do komputera poprzez port USB 3.0 i posiada dwuportowy hub USB 3.0, a także 3,5mm złącze do słuchawek i mikrofonu.

Źródło: Coolermaster.com

You may also like...