Lenovo prezentuje wygląd specjalnej edycji modelu Lenovo Z6 Pro

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Lenovo Z6 Pro Ferrari Edition. To specjalna wersja chińskiego flagowca, adresowana do fanów motoryzacji.

Producenci smartfonow, prócz standardowych wersji urządzeń, bardzo często oferują także specjalne edycje. Różnią się one przede wszystkim wyglądem zewnętrznym, a czasem również akcesoriami. A dzięki unikalnej stylistyce stanowią gratkę dla kolekcjonerów.

W takiej specjalnej wersji pojawi się również flagowy model Lenovo Z6 Pro. Wice prezes Lenovo opublikował na swym koncie w Weibo zdjęcie specjalnego wariantu tego sprzętu, tzw. Ferrari Edition. Pokazał jedynie tylny panel produktu, co pozwala nam zobaczyć, że jego kolorystyka nawiązuje do koloru lakieru aut włoskiej marki,. Dodatkowo na środku plecków umieszczono charakterystyczne dla niej logo przedstawiające czarnego rumaka.

Przedstawiciel chińskiej marki nie ujawnił jednak żadnych szczegółów techniczny. Nie wiemy więc czy producent zdecyduje się wprowadzić w nim jakieś usprawnienia w porównaniu do standardowego wariantu. Chociażby w zakresie systemu szybkiego ładowania, który standardowo ma moc 18 W. Trudno też powiedzieć kiedy ten wariant będzie dostępny w sprzedaży.

Lenovo Z6 Pro Ferrari Edition nie będzie jedynym smartfonem z motoryzacyjnymi konotacjami. Na rynku dostępnych jest kilka innych urządzeń, które także nawiązują do sportowych aut. Wśród nich są m.in., Huawei Mate RS Porsche Design, Oppo Find X Lamborghini oraz OnePlus 6T McLaren.

Lenovo Z6 Pro

Źródło: Weibo.cn

You may also like...