Nowe grafiki pokazują prawdopodobny wygląd Samsunga Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 jest aktualnie jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów. Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał. Ale pewne pojęcie mogą nam dać najnowsze grafiki przygotowane przez Concept Creator.

Nie jest to rzecz jasna oficjalny wygląd nowego flagowca koreańskiej marki, gdyż na takowy musimy jeszcze trochę poczekać. Jest to więc jedynie wizja tego, jak produkt może wyglądać. Ich autor twierdzi, że grafiki powstały w oparciu o dotychczasowe przecieki oraz jego własną wyobraźnię.

Concept Creator uznał, że wzornictwo nadchodzącego telefonu nie będzie się wiele różniło od poprzednich modeli. Natomiast wyposażenie może być zbliżone do Galaxy S10. Dlatego na tylnym panelu zauważymy poczwórny aparat, taki jak w wersji 5G.

Pogłoski sugerują także, że Galaxy Note 10 otrzyma wyświetlacz o przekątnej 6,66″. A być może będzie to również pierwszy smartfon Samsunga pozbawiony jakichkolwiek przycisków, podobnie jak zaprezentowany całkiem niedawno Vivo Apex 2019. Póki co, wszystko jednak to tylko niepotwierdzone plotki, więc musimy poczekać aż producent oficjalnie zaprezentuje swój sprzęt. Problem w tym, że na razie nie mamy pojęcia kiedy może to nastąpić.

Nie można jednak wykluczyć, że producent zdecyduje się pokazać swój smartfon tej jesieni. Koncern na pewno zechce wprowadzić go do sprzedaży przed sezonem świątecznym, który zawsze bardzo dochodowym okresem dla producentów elektroniki.

Galaxy Note 10

Źródło: YouTube.com

You may also like...