Samsung Galaxy Note 20 zaoferuje 128 GB pamięci flash

W sieci pojawiają się kolejne przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Note 20. Najnowsze wieści sugerują obecność w podstawowej wersji 128 GB pamięci flash.

Flagowy Galaxy S20 kilka dni temu trafił już do sprzedaży, więc fani koreańskiej marki oczekują teraz na premierę kolejnego topowego modelu. Chodzi oczywiście o Galaxy Note 20, który do sklepów trafi za jakiś czas. Telefon nie ma jeszcze ustalonej oficjalnej daty premiery, lecz w sieci pojawiają się kolejne przecieki dotyczące jego funkcji oraz wyposażenia.

Najnowsze doniesienia dotyczą wielkości pamięci użytkowej, w której instalujemy aplikacje oraz przechowujemy filmy i zdjęcia. Według nich, smartfon o numerze modelowym SM-N981, w podstawowej wersji zaoferuje 128 GB pamięci. Wielu ta informacja może jednak poważnie zmartwić. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że Galaxy Note 10 nie posiada czytnika kart microSD, więc pamięci w nim nie da się rozszerzyć. Na szczęście w tym modelu będzie inaczej, gdyż najwyraźniej producent zrozumiał swój błąd i w Note 20 powróci czytnik kart.

Taka zmiana pozwoli koreańskiemu producentowi utrzymać cenę sprzętu na rozsądnym poziomie. Oczywiście to tylko teoria zważywszy na cenę tegorocznego modelu Galaxy S20 Ultra, ale może nie będzie tak źle. Naturalnie mówimy tu o wersji podstawowej i można założyć, że pojawią się też warianty z 256 GB, a być może też z 512 GB.

Galaxy Note 20 pojawi się w trzech wariantach, podobnie jak model Galaxy S20. Oprócz standardowego Note 20, możemy więc spodziewać się Note 20+ oraz Note 20 Ultra. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne informacje dotyczące sprzętu, które pozwolą nam ocenić czego możemy oczekiwać.

Galaxy Note 20

Źródło

You may also like...