Galaxy Note 7 Injustice Edition na zdjęciach

W chińskich mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze fotki Galaxy Note 7 Injustice Edition, specjalnej edycji najnowszego smartfona Samsunga, nawiązującego tematycznie do Batmana.

Kilka miesięcy temu Samsung wprowadził do sprzedaży specjalną edycję Galaxy S7 edge Injustice Edition, która nawiązywała do jednej z najpopularniejszych postaci komiksowych, mianowicie Batmana, będącego bohaterem gry Injustice: Gods Among Us.Smartfon spodobał się klientom i choć był znacznie droższy od standardowej wersji, to sprzedawał się na tyle dobrze, że producent postanowił to powtórzyć i zapowiedział Galaxy Note 7 Injustice Edition. Podobnie jak poprzedni model, ten również inspirowany jest Batmanem. Ma czarną obudowę, natomiast tylny panel zdobi logo nietoperza. Oprogramowanie także jest dostosowane do komiksowego bohatera, a więc w pamięci urządzenia jest motyw tematyczny oraz tapety.

Nieoficjalnie mówi się, że Galaxy Note 7 Injustice Edition będzie mieć 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Wspomina się też o obsłudze dwóch kart SIM, ale to na razie tylko spekulacje. nie wiadomo również nic na temat ceny oraz daty premiery.

Źródło: Weibo.comYou may also like...