Galaxy Note 7: premiera w Europie dopiero 2 września

Zgodnie z obietnicą, tuż po zakończeniu prezentacji Galaxy Note 7, operatorzy rozpoczęli przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień na nowy smartfon i oferują do tego ciekawe bonusy.

Nas oczywiście najbardziej interesuje rynek europejski, ale wygląda na to, że priorytetem dla Samsunga są Stany Zjednoczonej, gdyż przedsprzedaż rusza tam jutro, a w ręce pierwszych klientów smartfon trafi już 19 sierpnia.Europejscy klienci muszą poczekać nieco dłużej. Przedsprzedaż na Starym Kontynencie rusza dopiero 16 sierpnia, zaś w sklepach Galaxy Note 7 pojawi się dopiero 2 września. Cena europejska nie jest jeszcze podana, gdyż zależeć będzie od poszczególnych rynków. W USA natomiast smartfon kosztuje 849 dolarów.

Operatorzy przygotowali też kilka bonusów, które mają zachęcić klientów do jego zakupów. Amerykański T-Mobile oferuje do wyboru trzy produkty, mianowicie opaskę fitness Gear Fit 2, kartę microSD o pojemności 256 GB lub roczny abonament do Netflixa. W wielkiej Brytanii klienci otrzymają natomiast gogle Gear VR lub 256 GB kartę microSD.

Źródło: Twitter.comYou may also like...