Samsung wspiera sportowe zmagania olimpijską wersją Galaxy S10+

Samsung zaprezentował specjalną wersję modelu Galaxy S10+. To wariant przygotowany na przyszłoroczną olimpiadę w Tokyo, wyposażony w dopasowane tematycznie słuchawki Galaxy Buds.

W przyszłym roku odbędzie się letnia olimpiada w Tokyo, na której sportowcy z całego świata powalczą o medale. Samsung, który od 1998 roku jest sponsorem olimpiad, postanowił po raz kolejny uświetnić ten fakt za pomocą specjalnej wersji smartfona.

W przeciągu kilku ostatnich lat, koreańska marka wprowadzała do sprzedaży wiele olimpijskich smartfonów. W 2012 roku pojawił się Galaxy Note, natomiast w 2014 roku do sprzedaży wprowadzono sportowy wariant Galaxy Note 3. Z kolei w 2016 roku, klienci producenta mogli zakupić Galaxy Note 8.

Galaxy S10+

Teraz koreańska firma zapowiedziała kolejny sportowy wariant sprzętu, mianowicie Galaxy S10+. Smartfon z wyglądu nie różni się zbyt wiele od standardowej białej wersji Prism White i na pierwszy rzut oka można je pomylić. Dopiero kolejne spojrzenie ujawnia subtelne różnice pomiędzy tymi smartfonami. Sportowa wersja posiada bowiem na pleckach logo olimpiady i nazwę operatora Docomo, który będzie miał wyłączność na sprzedaż tego produktu.

Galaxy S10+

Dopasowane stylem do smartfona będą również słuchawki Galaxy Buds, które nabywca sprzętu otrzyma w komplecie. Pamięci telefonu znajdziemy także zawartość nawiązującą do zmagań sportowców. Szczegółów nie znamy, ale w poprzednich olimpijskich smartfonach były to dedykowane aplikacje, a także streaming zmagań sportowców w technologii VR.

Sportowa edycja Galaxy S10+ pojawi się w Japonii w cenie 1000 dolarów. Póki co nie wiadomo czy będzie ją można kupić także w innych krajach.

Źródło: Nttdocomo.co.jp

You may also like...