Zarezerwuj już teraz własny egzemplarz Galaxy S10 i zarób 50 dolarów

Samsung przygotował ofertę dla niecierpliwych, którzy nie mogą doczekać się premiery Galaxy S10. Firma pozwala im zarezerwować własny egzemplarz, a przy okazji jeszcze na tym zarobić.

W przeszłości, podczas rynkowych premier długo oczekiwanych smartfonów zdarzało się, że nie wszyscy chętni mogli od razu nabyć nowy sprzęt. Duży popyt sprawiał bowiem, że urządzenia błyskawicznie znikały ze sklepowych półek. Czasem więc czas oczekiwania na dostarczenie sprzętu, wynosił nawet ponad tydzień.

Samsung wychodzi więc z nową propozycją do osób, które obawiają się, że w dniu premiery nie będą mogły zakupić Galaxy S10, gdyż zabraknie telefonów. Każdy chętny może bowiem już teraz zarezerwować własny egzemplarz, zanim jeszcze ruszy jego przedsprzedaż.

Firma przygotowała w tym celu specjalną stronę, na której możemy dokonać rezerwacji. Przy okazji informuje ona, że premiera telefonu odbędzie się 8 marca. Jeśli skorzystamy z niej, by zaklepać sobie telefon, dodatkowo otrzymamy kupon na 50 dolarów. Tę kwotę będziemy mogli wykorzystać na zakup akcesoriów, takich jak ochronne szkła lub futerały.

Jeśli natomiast chcecie pozbyć się swego starego smartfona, Samsung również to umożliwi odkupując go od Was. To standardowa praktyka w przypadku premiery nowego flagowca, która pojawia się praktycznie co roku. W zależności od modelu oraz jego stanu, firma zapłaci za niego aż 550 dolarów.

Galaxy S10

Źródło: Samsung.com

You may also like...