Patent pokazuje finalny wygląd Galaxy S10. Jego ekran rozciąga się na przedni panel

Kolejne przecieki ujawniają specyfikację techniczną nowego flagowca Galaxy S10. Najnowszy patent pokazuje nam finalny wygląd tego modelu.

Samsung przygotowuje się do światowej premiery swego najnowszego flagowca Galaxy S10. Nowy model nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty debiutu, ale z doniesień wynika, że pokazany zostanie niemal na pewno w pierwszym kwartale przyszłego roku. Niewiele wiemy też na temat jego wyglądu. Tutaj z pomocą przychodzą jednak kolejne patenty koreańskiej marki, ujawniające jego szczegóły.

W sieci pojawił się najnowszy patent, przedstawiający finalny wygląd nowego telefonu. Patent pokazuje, że inżynierowie całkowicie pozbyli się ramki zazwyczaj otaczającej wyświetlacz. Ekran rozciąga się więc na całą powierzchnię przedniego panelu, co nadaje sprzętowi niezwykle nowoczesny wygląd. Nie ma w nim też notcha, gdyż producent zastosował tutaj wyświetlacz Infinity-O display, gdzie notcha zastępuje otwór. Znajdująca się w jednym rogu niewielka dziura, skrywa kamerę do selfie.

Patent nie ujawnia żadnych szczegółów technicznych nowego modelu, ale wyraźnie pokazuje nam jak będzie się prezentował. I trzeba przyznać, że jego wygląd robi spore wrażenie. Z przecieków wiemy natomiast, że sprzęt może dostać również potrójną kamerę oraz sensor odcisków umieszczony pod wyświetlaczem.

Oficjalne szczegóły poznamy zapewne 25 lutego, podczas targów Mobile World Congress 2019. Nie jest to jeszcze ostatecznie przesądzone, gdyż pojawiają się pogłoski sugerujące, iż Samsung może zorganizować własną konferencję.

Galaxy S10

Galaxy S10

Źródło: Letsgodigital.org

You may also like...