Galaxy S10 może zadebiutować w styczniu 2019

Wygląda na to, że Samsung chce znacznie przyspieszyć premierę swego następnego flagowca z rodziny Galaxy S. Najnowsze doniesienia sugerują bowiem, że Galaxy S10 pojawi się w sprzedaży już w styczniu przyszłego roku.

Konkurencja na rynku urządzeń przenośnych jest coraz mocniejsza, a oferowane przez producentów smartfony, mają bardzo podobne wyposażenie oraz funkcjonalność. Wygrywa więc ten, kto szybciej wprowadzi swój sprzęt do sprzedaży. Być może dlatego, premiera Galaxy S10 prawdopodobnie odbędzie się już w styczniu przyszłego roku.

Informacja może być zaskoczeniem, ale nie tak wielkim jak można by sądzić. Samsung bowiem już od pewnego czasu skraca czas oczekiwania na nowe smartfony. Dla przykładu Galaxy S9 pojawił się w sklepach o miesiąc wcześniej niż w zeszłym roku zadebiutował Galaxy S8. Poza tym już wcześniej słyszeliśmy plotki sugerujące, iż nowa generacja Galaxy S trafi do sklepów na początku przyszłego roku. Wygląda jednak na to, że te doniesienia mogą być prawdziwe.

Koreański serwis The Bell twierdzi bowiem, że Samsung poprosił swych dostawców części, by już w listopadzie zaczęli dostarczać podzespoły dla nowego smartfona. Mogłoby to sugerować, że trafi on do sprzedaży znacznie wcześniej niż poprzednia generacja, która swą premierę miała podczas MWC 2018. Nieoficjalnie mówi się, że Galaxy S10 mógłby zadebiutować już podczas kolejnej edycji odbywających się w Las Vegas targów Consumer Electronic Show. Największe na świecie targi elektroniki użytkowej, odbędą się w amerykańskiej stolicy hazardu w dniach 8-11 stycznia.

Wprawdzie Samsung w ostatnich latach nie używał CES do prezentacji nowych smartfonów, prezentując tam głównie sprzęt gospodarstwa domowego. Nie da się jednak ukryć, że impreza wzbudzająca tak dużą uwagę całego świata, byłaby świetnym miejscem do pokazania topowego sprzętu mobilnego.

Galaxy S10

Źródło: Thebell.co.kr

You may also like...