Nowe przecieki ujawniają datę premiery Galaxy S11

Kolejne źródło ujawnia nowe informacje dotyczące Samsunga Galaxy S11. Zdradza nie tylko kilka nowych szczegółów technicznych, ale też datę premiery nadchodzącego flagowca.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to premiera najnowszego Samsunga Galaxy S11, odbędzie się już 11 lutego 2020 roku. Tak przynajmniej twierdzi jeden z redaktorów serwisu MatrixLive, który miał okazję zobaczyć nowe smartfony podczas zamkniętego spotkania. Tam też poznał datę premiery nadchodzącego sprzętu, ale też kilka nowych szczegółów technicznych.

Według Nicka seria S11 będzie miała na pokładzie Exynosa 990 SoC. To rzecz jasna szczegóły wersji przeznaczonej na rynek europejski, gdyż oprócz tego będzie też nowy Snapdragon. Jak już wcześniej informowałem, producent wyposaży telefon w 25 W system ładowania, zaś odpowiednia ładowarka znajdzie się w komplecie.

Ciekawostką jest informacja, że Galaxy S11 ma być oferowany w wersji ze standardową kartą SIM, jak również eSIM. Natomiast wariant S11 Plus będzie miał wbudowany modem obsługujący technologię 5G.

Z wcześniejszych przecieków wiemy już, że smartfon otrzyma miał zupełnie nowy aparat. Pojawi się w nim główny sensor z matrycą 108 MP i będzie miał dodatkowo 10-krotny bezstratny zoom oraz 100-krotny hybrydowy zoom. Prawdopodobnie na wyposażeniu sprzętu znajdzie się również soczewka z 5-krotnym zoomem wraz z optyczną stabilizacją obrazu.

Według Nicka aparat zaoferuje też wiele nowych możliwości. Urządzenie pozwoli nagrywać obraz główną kamerą, a dodatkowo zapewni podgląd tego jak wyglądałby obraz rejestrowany teleobiektywem oraz szerokokątną soczewką. Prawdopodobnie będzie to związane z funkcją Director’s View o której słyszeliśmy kilka dni temu.

Powyższe informacje nie są naturalnie oficjalne, więc ostateczna specyfikacja może się w pewnych aspektach różnić. Od tym jednak przekonamy się już za kilka miesięcy.

Galaxy S11

Źródło

You may also like...