Galaxy S23 zadebiutuje na początku lutego 2023 roku

Według najnowszych doniesień, Samsung zamierza zaprezentować swą flagową serię Galaxy S23 już na początku lutego. Na pierwszy tydzień tego miesiąca, koreańska marka zaplanowała bowiem event, na którym pokaże swe najnowsze produkty.

Fani Samsung z pewnością nie mogą się już doczekać premiery jego flagowej serii Galaxy S23, która ma pojawić się w przyszłym roku. Niedawne doniesienia sugerowały, że jej premiera może odbyć się 5 stycznia, jednak wygląda na to, że ten termin nie jest już aktualny.

Według najnowszych doniesień południowokoreańskiego serwisu Chosun, producent zamierza w pierwszym tygodniu lutego zorganizować event, na którym pokaże swe produkty. Warto tu nadmienić, że dotychczasowa strategia marki, zakładała wprowadzenie na rynek flagowych modeli w drugi piątek po oficjalnej prezentacji. Jeżeli firma będzie się tego schematu trzymała, wówczas nowe urządzenia pojawią się w sklepach 17 lutego.

Dla porównania seria Galaxy S22 miała swą prezentację 9 lutego. Natomiast do sprzedaży trafiła 25 lutego, a więc nieco ponad dwa tygodnie później. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, będzie to oznaczało iż sprzedaż S23 rozpocznie się najszybciej ze wszystkich modeli tej serii, za wyjątkiem Galaxy S21.

Oczywiście informacje nie pochodzą od samego producenta, więc nie są oficjalne. Nie mamy żadnej pewności, że powyższy termin premiery faktycznie taki będzie. Oczywiście kluczowym pozostaje pytanie, czy producentowi uda się zainteresować konsumentów swym nowym sprzętem. Nie będzie to bowiem żadna duża rewolucja. Aczkolwiek nowy tryb nocnych zdjęć w modelu Galaxy S23 Ultra, może się niektórym spodobać.

Galaxy S23

Źródło

You may also like...