Galaxy S7 Edge przetrwa 16 godzin w wodzie

Nowe flagowce Samsunga są wodoszczelne i okazuje się, że cecha ta nie jest tylko marketingowym bełkotem, ponieważ urządzenia rzeczywiście są w stanie przetrwać pod wodą i to naprawdę długo, co potwierdzili specjaliści z Unbox Therapy.

Galaxy S6 nie był szczególnie udanym modelem smartfona i nie sprzedawał się tak jak tego oczekiwano. Samsung nie chciał więc powtórzyć tego samego błędu, dlatego w Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge wprowadził wiele zmian, a jedną z nich jest zapewnienie produktom pełnej wodoszczelności.Do tej pory jednie Sony oferowało wodoszczelne smartfony, ale teraz zrobił to również Samsung i w przypadku jego produktów nie jest to tylko marketingowy bełkot, który zwykle oznacza jedynie odporność na zachlapanie wodą. Nowe modele Galaxy S są naprawdę odporne na wodę, co udowodnili redaktorzy kanału Unbox Therapy.

Według Samsunga certyfikat IP68, który otrzymały nowe smartfony, pozwala im przetrwać do 30 minut na głębokości 150 cm. Okazuje się jednak, że ich wytrzymałość w tym zakresie jest znacznie wyższa. Unbox Therapy wrzuciło do słoja z wodą Galaxy S7 Edge i zamknęło go w nim na 16 godzin i 36 minut. Po wyjęciu urządzenie nadal było w pełni sprawne.

Nie wiadomo jednak czy tak samo wytrzymały jest Galaxy S7, gdyż tego nie testowano, ale ich budowa jest podobna, więc niewykluczone, że tak właśnie jest. Dodam, że Galaxy S7 Edge dostaniecie na polskim rynku za 3495 zł i możecie go kupić pod powyższym linkiem.

Źródło: Youtube.comYou may also like...