Galaxy S7 może mieć własne Vivid Photo

Jedną z ciekawostek dostępnych na iPhonach 6s oraz 6s Plus jest funkcja Vivid Photo. Źródła donoszą, że w podobną funkcję może zostać wyposażony również nachodzący Samsung Galaxy S7.

Posiadacze iPhone’a 6S lub iPhone’a 6s Plus doskonale wiedzą czym jest funkcja Vivid Photo i zapewne chętnie z niej korzystają. Jest to opcja, która na 1,5 s przed naciśnięciem migawki oraz 1,5 s po jej naciśnięciu, nagrywa wideo z obrazu wskazywanego przez obiektyw. Efekt tego jest taki, że przytrzymanie palca dłużej na wykonanym zdjęciu sprawia, że ono ożywa.

Zobacz najtańsze smartfony

Źródła donoszą, że Samsung planuje wyposażyć w Vivid Photo przyszłe modele smartfonów. Funkcja jest ponoć tworzona dla Galaxy S7, jednak nie ma jeszcze pewności, czy będzie gotowa w momencie premiery tego modelu, czy też zostanie dołożona później wraz z jedną z przyszłych aktualizacji systemowych.
W przypadku Galaxy S7 będzie się ona nazywać Timeless Photo lub Vivid Photo, jednak w odróżnieniu od tego co oferuje iPhone, w przypadku Samsunga nie będzie rejestrowała audio. Natomiast możliwe będzie udostępnienia takich zdjęć na Facebooku w postaci plików GIF.

Samsung Galaxy S7 zostanie zaprezentowany już 21 lutego podczas konferencji Mobile World Congress.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...