Power Potion 3000 – nietypowy powerbank Philipsa

Producenci powerbanków nie silą się zwykle na oryginalność w zakresie wzornictwa i wszystkie modele wyglądają prawie tak samo. Philips ma jednak do tej kwestii inne podejście i jego najnowszy produkt o nazwie Power Potion 3000, wygląda bardzo nietypowo.

Na pierwszy rzut oka Power Potion 3000 wcale nie przypomina typowego powerbanku. Wykonano go bowiem w kształcie niewielkiej i bardzo eleganckiej buteleczki, którą z łatwością można umieścić w kieszeni. Takie właśnie było zamierzenie projektanta Holfera Hoehna, by produkt wyglądał niczym zwykła butelka wody.

Pod tą nietypową obudową kryje się przewód Lightning, który będzie nam ładował urządzenia Apple. Jest też port USB przeznaczony do ładowania pozostałych urządzeń przenośnych, natomiast wbudowana dioda LED informuje użytkownika ile jeszcze energii pozostało w powerbanku. Nie jest jej tam zbyt wiele, gdyż jak zapewne domyśleliście się patrząc na nazwę produktu, znajduje się w nim 3000 mAh bateria, która powinna raz naładować większość modeli smartfonów.

Zobacz najtańsze powerbanki

Na chwilę obecną nie wiadomo czy Power Potion 3000 wejdzie do produkcji, a wiele osób zapewne chętnie by ją kupiło.

Źródło: Highsnobiety.com

You may also like...