Galaxy S8 Active na nowych zdjęciach

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące nowy produkt Samsunga. Jest nim Galaxy S8 Active, czyli wytrzymalsza wersja flagowego smartfonu koreańskiej marki.

Od jakiegoś czasu mówiło się, że Samsung pracuje nad Galaxy S8 Active, czyli wzmacnianym wariantem swego flagowego smartfona, projektowanym dla ludzi aktywnych. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać go tylko na renderach, ale teraz w sieci pojawiły się zdjęcia.

Opublikował je jeden z użytkowników popularnego serwisu Reddit, którzy przy okazji zamieścił również wideo. Zostało ono jednak zdjęte, gdyż zawierało numer IMEI telefonu. Mogłoby to sugerować, że jest to jakiś przedprodukcyjny egzemplarz testowy, a autor nie chciał się narażać na nieprzyjemności, po tym jak zostałby zidentyfikowany.

Na zdjęciach widać, że Galaxy S8 Active posiada metalową ramkę i polimerowe bumpery chroniące przed uszkodzeniami. Natomiast sama obudowa została wykonana z wytrzymałego poliwęglanu. Wyświetlacz ma proporcje 18,5:9, jak w przypadku Galaxy S8 i jest chroniony przez dodatkową warstwę poliwęglanu.

Podobnie jak w Galaxy S8, nie ma tu przycisku Home, a dodatkowo znalazł się przycisk dla asystenta Bixby. Telefon jest jednak prototypem, więc asystent na nim na razie nie działa.

Produkt posiada Snapdragona 835, 4 GB RAM i 64 GB pamięci użytkowej. Znajdziemy w nim również 12 MP aparat główny oraz 8 MP przedni. Niestety pozbawiono go trybu zdjęć podwodnych. Bateria natomiast ma 4000 mAh, zaś systemem operacyjnym jest Android 7.0 Nougat.

Nieoficjalnie mówi się, że Galaxy S8 Active pojawi się na rynku już w sierpniu.

Galaxy S8 Active

Galaxy S8 Active

Galaxy S8 Active

Galaxy S8 Active

Źródło: Reddit.com

You may also like...

1 Response

  1. Lipiec 28, 2017

    […] dni temu prezentowałem kolejne zdjęcia modelu Galaxy S8 Active, czyli wzmocnionej wersji telefonu Samsunga, przeznaczonej dla ludzi aktywnych. Teraz mamy okazję […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *