Galaxy S8 Plus w limitowanej edycji dla kobiet

Samsung zapowiedział nową, limitowaną edycję Galaxy S8 Plus. Produkt nazywa się SMARTgirl i posiada etui ozdobione kryształkami firmy Swarowski znanej z produkcji biżuterii.

Samsung wzbogaca ofertę swego najnowszego flagowca. Zaledwie kilka dni temu producent zapowiedział Galaxy S8 w wersji bordowej, a teraz poinformował o kolejnym wariancie, który tym razem jest produktem limitowanym.

Smartfon nazywa się Galaxy S8 Plus SMARTgirl i jak sugeruje jego nazwa, skierowany jest do kobiet uwielbiających świecidełka. W komplecie z telefonem dostaną bowiem specjalne etui bogato inkrustowane kryształkami Swarowskiego. Sam smartfon będzie oczywiście standardowy. Otrzymamy więc sprzęt z 6,2″ ekranem WQHD+ Infinity Display, procesorem Exynos 8895 i 4 GB RAM. Zasilany jest przez baterię 3500 mAh i działa na Androidzie 7.0 Nougat.

Póki co Galaxy S8+ SMARTgirl będzie oferowany tylko na rynku hiszpańskim i nie wiadomo czy pojawi się również w innych krajach. Producent przygotował tylko kilka tysięcy egzemplarzy, a wyceniono go na 949 euro.

Galaxy S8 Plus

Galaxy S8 Plus

Źródło: Sammobile.com

You may also like...