Galaxy S8 Plus w Geekbench

Premiera nowego flagowca Samsunga dopiero za kilka tygodni, a tymczasem model Galaxy S8 Plus już teraz pojawił się w benchamrku GeekBench. Testowano wariant wyposażony w procesor Snapdragon 835.

Fani marki Samsung z pewnością zastanawiają się jaką wydajność będzie mieć planowany Galaxy S8, który zostanie wyposażony w najwydajniejszy obecnie procesor Snapdragon 835, najnowsze dziecko Qualcomma.Na oficjalne testy tego modelu będziemy musieli poczekać jeszcze parę tygodni, ale już teraz pewne pojęcie o wydajności tego produktu może nam dostarczyć GeekBench, bowiem model ten pojawił się właśnie w bazie danych tego benchmarka.

Przetestowano wariant ze Snapdragonem 835 i 4 GB pamięci RAM, pracujący na Androidzie 7.0 Nougat. W teście jednego rdzenia nowy flagowiec Samsunga zdobył 1929 punktów, jednakże musiał uznać wyższość iPhone’a 7 Plus wyposażonego w procesor A10, który jest znacznie szybszy. W teście wielu rdzeni uzyskał 6084 punkty, lecz tu również okazał się nieco wolniejszy od Huawei Mate 9 posiadającego procesor Kirin 960.

Naturalnie musimy pamiętać, że są to suche benchamrki, a więc uzyskane w nich wyniki nie będą odzwierciedleniem wydajności smartfona podczas codziennego użytkowania.

Źródło: Primatelabs.com

You may also like...