Wytrzymała Kyocera Torque X01 dla fanów survivalu

Telefony komórkowe z klapką nie są już zbyt często spotykane w Europie, jednak nadal są popularne na rynkach azjatyckich. Wciąż wychodzą więc nowe modele, a jednym z nich jest Kyocera Torque X01.

Torque X01 nie jest zwykłym telefonem z klapką, lecz specjalnie wzmocnionym modelem, który powinien działać bez zarzutu. Nawet jeśli właściciel nie będzie go traktował zbyt delikatnie.Kyocera zaprojektowała bowiem swój sprzęt w taki sposób, aby był maksymalnie wytrzymały. Jego obudowa spełnia aż 18 wojskowych standardów ustanowionych przez amerykański Departament Obrony dla sprzętu militarnego. Można go więc zrzucać na beton, używać w zapylonym pomieszczeniu, wziąć na basen, a telefon i tak będzie nadal działać.

Telefon posiada 3,4″ wyświetlacz, który jest doskonale widoczny nawet w pełnym słońcu, jak również dotykowe przyciski, które można obsługiwać w rękawicach. Wyposażono go również w przednie głośniki generujące dźwięk o natężeniu do 100 dB i tylny aparat z sensorem 13 Mpix oraz autofokusem z detekcją fazy. Jak przystało na telefon dla fanów survivalu, posiada on także latarkę oraz kompas umieszczony w obudowie, a także dźwiękowy sygnał alarmowy.

Oprócz tego znajdziemy w nim sporo przydatnego oprogramowania, takiego jak serwisy pogodowe, barometr, termometr, poziom aktywności ryb w danym rejonie itp. Jest też krokomierz oraz powiadomienia sygnałem audio, gdy użytkownik wchodzi lub opuszcza obszar, gdzie dostępny jest sygnał 4G LTE.

Źródło: Kyocera.com

You may also like...