iPhone 7 Plus dostanie 256 GB pamięci?

Ostatnio media skupiały się na prezentacji wyposażenia oraz możliwości Samsunga Galaxy S7, ale nie można też zapominać, że Apple również szykuje nowy smartfon i właśnie pojawiły się kolejne doniesienia na jego temat.

Chińskie źródło opublikowało najnowsze przecieki dotyczące iPhone’a 7 Plus, czyli większej wersji nadchodzącego flagowca amerykańskiej firmy. Wynika z nich, że urządzenie może otrzymać aż 256 GB pamięci flash, a także nieco większą baterię o pojemności 3100 mAh.

Wspominane 256 GB pamięci użytkowej dostępne będzie w najdroższym wariancie, gdyż w podstawowej wersji użytkownik dostanie jej znacznie mniej. Nie wiadomo wprawdzie czy pojawi się wariant 16 GB, choć można założyć, że pojemność pamięci będzie tym razem zaczynać się od 32 GB.

iPhone 6S w najlepszej cenie

Jeśli natomiast chodzi o baterię, to będzie ona o 12,7% większa niż w modelu iPhone 6S, w którym siedzi akumulator 2750 mAh. Większy akumulator nie jest jednak do końca przesądzony, gdyż media twierdzą, że iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus będą ponoć tak cienkie jak nowy iPod Touch, więc być może nie będzie miejsca do zainstalowania większej baterii.

Mówi się też, że nowe iPhone’y będą posiadały 4,7″ oraz 5,5″ ekrany, a z wcześniejszych doniesień wynika, że Apple może zrezygnować ze złącza słuchawkowego, zastępując je nowym wejściem Lightning. Smartfon moze być też wodoodporny i posiadać nowy procesor A10 oraz modem LTE Intel 7360. W przypadku iPhone’a 7 Plus możemy też oczekiwać 3 GB pamięci RAM.

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...