Galaxy S8 na kolejnym wideo

W sieci pojawiło się kolejne wideo przedstawiające nadchodzącego Galaxy S8. Jest ono jednak bardzo krótkie i nie pokazuje zbyt wielu szczegółów nowego telefonu.

Jak można się domyślać, do czasu premiery Galaxy S8 oraz Galaxy S8 Plus, w sieci będzie pojawiać coraz więcej filmów i zdjęć przedstawiających nowe smartfony koreańskiego giganta, które już 21 kwietnia trafią do sklepów.Kilka dni temu prezentowałem jedno takie wideo, na którym można było zobaczyć oba warianty nowego modelu, tymczasem pojawiło się kolejne, udostępnione przez youtubera ukrywającego się pod pseudonimem 505nick.

Niestety na wspomnianym filmie niewiele widać, bo po pierwsze film trwa jedynie kilka sekund i jest dość niskiej jakości, gdyż najprawdopodobniej autor musiał się mocno spieszyć, by nie zostać zauważonym, a po drugie smartfon nie jest włączony i można zobaczyć jedynie przedni oraz tylny panel. Nie wiadomo gdzie zostało zrobione, choć możliwe, że był to jakiś zamknięty pokaz.

W każdym razie lepiej poczekać na materiały lepszej jakości, tym bardziej, że wspomniane wideo zapewne za chwilę zostanie usunięte.

Źródło: Youtube.com

You may also like...

1 Response

  1. Weronika pisze:

    Dobry wpis. Dodaję stronę do ulubionych.