Tytanowa Nokia 3310 dla fanów Putina

Rosyjska firma Caviar specjalizująca się w kosztownych modyfikacjach smartfonów oraz telefonów komórkowych, przygotowała własną wizję nowej Nokii 3310. Zaprojektowano ją dla fanów Putina.

Nokia 3310 wprawdzie jeszcze nie jest dostępna w sprzedaży, ale znani jubilerzy już przygotowują jej własne wizje, które oczywiście zostały dostosowane do gustu szczególnie bogatych klientów.Kilka dni temu prezentowałem Gresso 3310, kosztujący 3000 dolarów luksusowy telefon komórkowy przygotowany przez firmę Gresso, będący konkurentem dla Nokii 3310. Teraz za nowy telefon fińskiej firmy HMD Global, wzięła się rosyjska firma Caviar.

Caviar to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w zmienianiu zwykłych telefonów w ich luksusowe wersje. Kilka tygodni temu wprowadziło do sprzedaży iPhone’a 7 w wersji przeznaczonej dla fanów Donalda Trumpa oraz Władimira Putina, kosztujących po kilka tysięcy dolarów.

Teraz przygotowała ekskluzywny model Nokii 3310 o nazwie Caviar Nokia 3310 Supremo Putin. Jak sugeruje nazwa, telefon stworzono dla fanów prezydenta Rosji. Jego obudowę wykonano z tytanu, ozdabiając złotymi akcentami. Ze szlachetnego kruszcu wykonano m.in., logotyp producenta oraz twarz Putina. Telefon dostarczany jest klientowi w eleganckim, lakierowanym na czerwono pudełku z nazwą firmy.

Telefon jest trochę tańszy niż Gresso 3310 i trzeba za niego zapłacić 99 tysięcy rubli, czyli w przeliczeniu około 7000 zł.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...