Galaxy S8 dostał sierpniową poprawkę bezpieczeństwa

Kolejny smartfon Samsunga dostał sierpniową poprawkę bezpieczeństwa. Po Galaxy S9 i Galaxy Note 8 otrzymał ją również model Galaxy S8.

Samsung rozpoczął właśnie dystrybucję kolejnej, comiesięcznej poprawki bezpieczeństwa, usprawniającej działanie swych telefonów. Na razie koreański koncern udostępnia ją swym flagowym, a więc najważniejszym w ofercie modelom. A dopiero w dalszej kolejności dostaną je pozostałe urządzenia.

W piątek aktualizację dostały modele Galaxy S9 oraz Galaxy Note 8, a teraz otrzymał ją również Galaxy S8. Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Niemiec, więc z pewnością w niedługim czasie powinna trafić również do Polski. A wprowadza m.in., zmiany do Game Launchera, który będzie korzystać z większej liczby serwisów growych. Oczywiście zawiera też kilka łatek do systemu Android oraz firmowego oprogramowania Samsunga.

Patch waży około 420 MB, więc warto pobierać go przez WiFi i jak zwykle upewnić się, że bateria ma wystarczająco dużo energii lub podłączyć ładowarkę, by sprzęt nie wyłączył się w trakcie aktualizacji oprogramowania.

Galaxy S8

Źródło: Sammobile.com

You may also like...