Galaxy S9 zrobi nam ładniejsze selfie

Samsung udostępnił właśnie kolejną aktualizację dla modeli Galaxy S9 i S9+. Najnowsza poprawka skupia się na usprawnieniu pracy przedniej kamery, wykorzystywanej do robienia selfie.

Obserwując media społecznościowe, można odnieść wrażenie, że wiele osób nie ma innych zajęć poza robieniem sobie selfie. Producenci smartfonów rozumieją potrzeby młodzieży, dlatego coraz bardziej dopracowują przednie kamery montowane w sprzęcie. Instalują nie tylko lepsze matryce, ale też doszlifowują oprogramowanie sterujące ich pracą.

Samsung udostępnił dziś kolejną aktualizację dla flagowych modeli Galaxy S9 i S9+, która poprawia jakość zdjęć wykonywanych przednią kamerą. To już drugi produkt koreańskiej marki, który otrzymał taką aktualizację, gdyż w zeszłym miesiącu dostał ją Galaxy Note 9.

Poprawka przede wszystkim podnosi jasność twarzy w sytuacjach, gdy selfie wykonywane jest ze światłem za fotografowaną osobą. Aktualizacja przyda się więc użytkownikom, którzy często się fotografują w takich właśnie sytuacjach. Dzięki temu ich twarz na zdjęciu jest jaśniejsza.

Przy okazji nowej poprawki, wymienione smartfony dostały również październikową poprawkę bezpieczeństwa. Znajduje się w niej kilkanaście poprawek do krytycznych luk w systemie Android oraz oprogramowaniu Samsunga. Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Niemiec, więc w ciągu kilku najbliższych dni trafi też do pozostałych europejskich krajów.

Galaxy S9

Źródło: Sammobile.com

You may also like...