Kontroler do PlayStation 4 w cenie samochodu

Lux DualShock 4 to kolejny pomysł na znaczne podniesienie ceny zwykłego produktu. Ten kontroler do PlayStation 4 ozdabia bowiem złoto i diamenty.

Bogaci ludzie mają swoje potrzeby, często bardzo oryginalne. Wiele firm stara się je spełniać, upiększając popularne przedmioty codziennego użytku. Jednym z przykładów takich firm jest rosyjski Caviar, który ze zwykłych smartfonów potrafi zrobić gadżety kapiące od złota i kosztujące dziesiątki tysięcy dolarów.

W ten sposób można przerabiać nie tylko smartfony, ale też akcesoria do konsol. Dowodem na to jest Lux DualShock 4, mianowicie specjalnie zmodyfikowany kontroler do PlayStation 4. W tym wypadku przeróbki nie oznaczają jednak żadnych dodatkowych funkcji, lecz całkowitą zamianę materiałów, z których wykonano obudowę i przyciski. Wykonano ją bowiem z 24-karatowego złota, natomiast przyciski pokrywają niewielkie diamenty. Oczywiście by zapobiec wycieraniu złota, pokryto je specjalną, potrójną warstwą ochronną.

Tak przygotowany pad nie jest oczywiście dostępny na każdą kieszeń. Producent wycenił ten gadżet na 14 tys. dolarów, czyli niemal 52 tys. zł. Jeśli ktoś nie ma takich funduszy, może wybrać nieco “tańszą” wersję za 8,5 tys. dolarów, czyli nieco ponad 30 tys. zł. W tańszej wersji tylko jeden przycisk inkrustowany jest diamentami, natomiast reszta jest zwykła. Obudowa pozostaje natomiast złota.

Trudno powiedzieć czy ktoś byłby zainteresowany zakupem Lux DualShock 4, ale to oczywiście tylko prezentacja części możliwości producenta. Oferuje bowiem znacznie szerszy zakres personalizacji pada dopasowany do życzenia nabywcy. Klient może np., zamiast złota i diamentów wybrać inne materiały, takie jak tytan, platyna, włókno węglowe, cynk itp.

Pełną ofertę znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Lux DualShock 4

Źródło: Brikk.com

You may also like...