Galaxy S9 trafi do sklepów już 15 marca

Koreańskie źródła ujawniły kiedy rozpocznie się sprzedaż smartfona Galaxy S9. Najnowszy flagowiec Samsunga wyposażony w Snapdragona 845, na sklepowe półki trafi już 15 marca.

Już w najbliższą niedzielę Samsung pokaże w Barcelonie długo oczekiwanego Galaxy S9. Będzie to jednak tylko formalność, gdyż w zasadzie znamy już specyfikację techniczną tego modelu oraz jego ceny. Teraz natomiast poznaliśmy prawdopodobną datę premiery tego modelu.

Koreańska witryna The Investor, powołując się na własne źródła zbliżone do producenta twierdzi, że smartfon pojawi się w sklepach 15 marca. Jest to data premiery światowej. Więc w tym dniu będzie go można kupić w niektórych krajach, choć na pewno nie we wszystkich. Jeśli informacja jest prawdziwa, oznaczałoby, że od momentu oficjalnej zapowiedzi telefonu, klienci będą musieli poczekać na jego debiut tylko 2,5 tygodnia.

Informacja rzecz jasna nie jest potwierdzona, ale to oczywiste, że Samsung chce wprowadzić telefon do sprzedaży jak najszybciej. Konkurencja bowiem nie śpi i także przygotowuje mocne smartfony, które niebawem trafią na sklepowe półki.

Galaxy S9

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...